Windows Xp Macintosh teması yapılması

tema,Başlığı okuyupta alay etmeyin xp hala kullanıyoruz. Vazgeçilmemiz oldu artık 2014 ‘de kadar Xp’nin yolu var. Microsoft 2014 te xp’den elini çekecemiş. Her neyse, Macintosh görünüm hayranları vardır aranızda. Bu görünümü xp üzeride yaşamak istermisiniz. Windows Xp üzerine Leopard X ile Macintosh teması verebilirsiniz. İlk olarak uxpatcher isimli yamayı indirin ve çalıştırın, bilgisayarınızı yeniden başlatcak onun için yazının hepsini okuyun öyle yapın burayı sonradan bulamazsınız belki. Daha sonra Leopard X isimli temayı indirin, zipten C:\WINDOWS\Resources\Themes klasörüne çıkarın dosyayı çalıştırın. İşlem tamam olucak. Ayriyeten bu tema ile fare işaretcisi, ses gibi Macintosh’a özel şeylerde değişmiş olacak.

Şunuda belirtelim temayı beğenmediyseniz kaldırması biraz güç olacak. Ee gülü seven dikenine katlanır nede olsa. İlk olarak uxpatcher programını tekrar çalıştırın gelen yönergelerde disable yapın, sonra xp cdniz ile orjinal xp temanızı yükleyin.

uxpatcher programını indir
Leopard X programını indir

“Windows Xp Macintosh teması yapılması” üzerine 2 yorum

Yorumlarınızı burada yayınlamak isteriz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.