Usb bellek ile Windows 7 kurma

Bu yazı daha çok bilgisayarında Dvd-Cd sürücüsü olmayanlara. Bazı netbooklarda sürücü yok. Bu gibi durumları ortadan kalırmak amacı ile usb bellek ile Windows 7 kurabilirsiniz.
Sözü uzatmadan yapımına geçelim. İlk olarak buradaki programı indirin ve yükleyin. Unutmadan usb belleğiniz en az 4 Gb olmalı. Eğer bilgisayarınızda kayıtlı değilse dvdnizi nero programı yardımı ile .iso sunu alın. Windows 7 bilgisayarınıza indirin.Bu işlemide yaptıktan sonra yüklediğiniz programı çalıştırın, program kullanma kolay .iso dosyasını ardından yazdıracağınız yeri usb belleğinizi seçin ve yazdırmaya başlayın. İşlem tamalanınca usb belleğiniz bilgisayarımdan girdiğinizde aynı Windows 7 sürücüsüymüş gibi gözükecek.
Bir şey belirtmek istiyorum, belki yazıyı yanlış anlayabilirsiniz burada usb belleğe işletim sistemi kurmuyoruz. Burada Usb bellek ile bilgisayarınıza nasıl windows 7 kurulcağını anlatıyoruz.

“Usb bellek ile Windows 7 kurma” üzerine bir yorum

Yorumlarınızı burada yayınlamak isteriz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.