Iphone post makinası

Eskiden kamera takılan cep telefonları vardı hatırlarsanız. Telefon çok küçükmüş gibi kamera takıp fotoğraf çekiyoduk. Iphone post makinasıda bunun gibi birşey. Ama bu zamana göre biraz daha estetik. Twitter‘in kurucularından Jack Dorsey’in keşfetmiş olduğu bu küçük aleti iphone ‘nuza takarak 60 dolara kadar post makinasıymış gibi istediğiniz yerden alış veriş yapabiliyorsunuz. Aletin ismi Square, kredi kartı manyetik okuyucusu ile çalışan ve kendi yazılımı sayesinde hem satıcı hem de alıcılar kolaylaştırlmış bu cihaz ödeme yapıldıktan sonra faturayı müşterinin tercihine göre cep telefonuna veya e-posta adresine gönderebiliyor.

Giderek digitalleşen dünyamızda bu gibi uygulamalara daha çok ihtiyacımız var. Ne gereği var diyeceksiniz, gereği varki üretilmiş. Düşünün Square sayesinde kredi kartı numarası vs. uğraşlar yapmadan direk internet üzerinden alış veriş yapabilirsiniz. Ayrıca iş alanındada kullanılabilir. Hareket halindeyken kredi kartı ile müşterilerinize kredi kartı ile alış veriş yaptırabilirsiniz.

“Iphone post makinası” üzerine bir yorum

Yorumlarınızı burada yayınlamak isteriz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.