Facebook uygulamalarından çıkılması

Facebook da hemen hemen hergün bir uygulama gelir karşımıza. Uygulamaya katılıp, denemek isteriz. Denedikten sonra hiçbir artısı olmayan uygulamadan çıkmak isteriz. Nedenleri çok; hergün spam reklam yayınlaması, e-posta göndermesi vs…

Bunlarında yanında şahsen karşılaştığım, profilimde kendiliğinden video paylaşılması üzerine bu yazıyı yazmak istedim. Şans eseri sabah facebook’a girmeden 7 dakika önce yayınlanıp fark etmemdi. Başkalarının sizin yerinize video vb. gönderi paylaşmasını ister misiniz?

Yazıyı fazla uzatmadan facebook uygulamaları kaldırmak, engellemek, kurtulmak, silmek, çıkmak için yapmanız gereken; sağ üst köşede Hesap menüsünden Gizlilik Ayarları sekmesine girerek sol atl köşede bulunan Uygulamalar ve İnternet Siteleri (Uygulamaları, oyunları ve internet sitelerini kullanma ayarlarını düzenle.) yazan bağlantısına tıklayıp, gelen sayfada Kullandığın uygulamalar karşısındaki Ayarları Düzenle butonuna tıklayıp istediğiniz tüm uygulamaları kaldırabilirsiniz.

Bu sayfada bağlı olduğunuz; farmville tarzı oyunları tamamen kapatabilir, günlük fal vb. oyun ve uygulamaları çıkabilirsiniz.

“Facebook uygulamalarından çıkılması” üzerine bir yorum

Yorumlarınızı burada yayınlamak isteriz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.