Twitter takip etmeyenleri görme

Twitter da takip ettiğiniz insanlar sizi takip ediyor mu etmiyormu hesabınızdan tek tek kontrol edebiliyorsunuz. Fakat bu sayı bin belki yüz bin gibi rakamlara ulaştığında bu iş çığırından çıkabilir. Bu kontrollerin temel sebebi, sanal takipci vs. gibi durumları önlemek.

Bu gibi durumlarda yardımımıza koşan, herhangi bir bağlantı gerektirmeyen friendorfollow.com sitesi ile takip ettiğiniz kişiler sizi takip ediyor mu etmiyor mu toplu bir şekilde görebilirsiniz. Bunu yapmak siteye girip çubuğa twitter kullanıcı adınızı girmeniz yeterli. Bu faydalı sosyal medya aracı ile twitter takibinizi kontrol edebilirsiniz.

One Reply to “Twitter takip etmeyenleri görme”

  1. Kullanıcı arama – Tweet RT ve Favorite listeleme ve silme – Unfollower bulma ve silme gibi işlemler için followerfilter.com sitesini kullanıyorum.Çok yeni olmasına rağmen tıkır tıkır çalışıyor tavsiye ederim.
    Üstelik sizi takip etmeyenleri görmek için giriş yapmanıza dahi gerek yok. Sitenin ana sayfasından Twiter’a giriş yapmadan istediğiniz kullanıcı adını aratıp bilgileri görebilirsiniz.Üstelik sınırsız ve ücretsiz.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.