Kipru ile sosyal alışveriş

Sosyal medya yani sosyal topluluk dediğimiz mecra her geçen gün yurdumuzda da büyümekte. Facebook, twitter, friendfeed gibi topluluk siteleri olmazsa olmazımız diyebiliriz. Günlük oratalama 3-5 saati bu saydığımız sosyal sitelerde geçirdiğimizi biliyoruz. Bu vakti daha verimli(maddi, ekonomik) yönden kullanmak istermiydiniz?

Sosyal ortamdaki arkadaşlarınızla; etkinlik, eğlence, giyim vs. ihtiyacları toplu olarak ekonomik şekilde yapmayı kim istemez. Örnek vercek olursak; okul gezileri veya grup gezileri her zaman daha ekonomik olur. Neden? Çünkü ürün, hizmet için bir kaç kişiden grupca bir tüketim yapıldığından dolayı fiyatı tek kişilik ücrete göre daha uygun olmakta. Taksi-Metrobüs, bir elin nesi var iki elin sesi var misalleri gibi…

Sosyal alışveriş sitesi Kipru.com’da buna benzer bir olayla karşımıza çıkıyor. Anlaşmalı firmalar ile Kipru, şehrinizde(şimdilik İstanbul ve İzmir) yapmak istediğiniz en güzel yeme, içme, eğlence gibi aktiviteleri her gün inanılmaz indirimlerle ziyaretçilerine sunan sosyal alışveriş sitesi. Bu site sayesinde alışverişlenizi, gezilerinizi, eğlencelerinizi, almak istediğiniz bir ürünü sosyal medyadaki arkadaşlarnıza paylaşarak Kipru ile ekonomik bir şekilde karşılabiliyorsunuz.

Kipru hakkında daha fazla bilgi ve fırsatlardan yaralanmak için; www.kipru.com ziyaret edebilir, altaki videoyu izleyerek çalışma sistemini öğrenebilirsiniz.

Kipru.com nasıl çalışır
http://vimeo.com/moogaloop.swf?clip_id=10591118&server=vimeo.com&show_title=1&show_byline=1&show_portrait=0&color=&fullscreen=1

Yorumlarınızı burada yayınlamak isteriz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.