Facebook fan sayfa satış pazarı

Evet yanlış yazmadım başlığı fan site pazarı ama bu pazar öyle ucuz değil!. İstanbul’un taşı toprağı altın demişler ya şu facebookada aynı lafı deseler yeri olur bence. “Facebook’un taşı toprağı altın” gibisinden… Hani şu gelen davetye veya kendi isteğiniz ile katıldığınız facebook ağzı ile hayran olduğunuz bazı sayfalar varya, işte o sayfalar böyle pazarlar için oluşmakta. Abuk subuk sayfalara katılıyosunuz nedensizce, tamam bazıları bizimki gibi aktif olabilir ama bazılarıda nedensiz sayfa katılımlarını istiyor ziyaretcilerden.
Yabancı bir yapılanma facebook fan sayfalarını alıp satmak için bir site kurmuşlar. Sitede Facebook Fans, Twitter gibi sosyal medya topluluklarını satışı yapılmakta. Birileri .. diyeler, içenler, sevenler, hedef 10 milyon gibisinden diyerek fan sayfa açıyor fanlarını topluyor sonrada alın kardeşim satılık 500 bin üyeli fan sayfası sahibinden pazara sunuyor satılıyor(satılıyoruz). Sitenin ismide http://f.anpag.es Yabacı bir site olduğu için görseller yolu ile anlayabiliyoruz. Tıklayıp bakabilirsiniz, üyeli fan sayfası parayla almak isteyen olur belki…
Sizden beklentimiz bir sayfaya katılmadan önce 2 sn düşünmeniz. Sonra böyle pazar içinde satılık meyve olursunuz. Aman bana bir zararı yok napayım diyorsanız onada eyw, hıı unutmadan bizim sayfamızda böyle şey olmaz biz kimseyi satmayız!!!

Yorumlarınızı burada yayınlamak isteriz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.