Avea da facebook twitter ayda 4 TL

Avea Sosyal Medya Paketi adında facebook, twitter, foursquare ayda 4 TL’ye sınırsızca bağlanabilirsiniz. SOSYAL yazıp 5555’e SMS göndererek paketi satın alabilirsiniz. Avea sosyal medya paketi kampanyası detayı;

avea-facebook-twitter

Bu paket ile Facebook,Twitter ve Foursquare’e bağlanabilirsiniz. Üstelik bu sitelerden yönlendiğiniz diğer siteler de paketinize dahildir, ek ücret ödemezsiniz.

Facebook’tan gönderilen mesajlar ve Facebookta yer alan Youtube videoları paket kotasından düşecektir. Paket kapsamında sunulan 75MB internet kullanım hakkı download+upload işlemleri için geçerlidir.

128kbps’a kadar bağlantı hızlı ve 75MB kotalı internet paketiniz için faturanıza 4 TL (KDV ve ÖİV dahildir) dışında herhangi bir tutar yansıtılmayacaktır.

Paketinizin kotası dolduğunda internet erişiminiz sonlandırılacaktır. Tekrar internet erişimi sağlamak isterseniz yeni bir internet paketi almanız yeterlidir.

Sosyal Medya ve daha fazlası için diğer internet paketlerimizi deneyebilirsiniz.
İnternet paketinizde kalan kullanımlarınızı INTERNET yazıp 5555e ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz. SMS ile yapılan bilgilendirmeler 12 saat öncesinin bilgilerini içerir.

Yorumlarınızı burada yayınlamak isteriz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.