Yabancı dili basitçe öğreten platform Busuu

Öncelikle bu makaleyi yazmayı ve yayınlamayı ücret karşılığında almadığımı, kendi görüşüm ve deneyimim sonucunda yazdığımı iletmek istiyorum. Yakın zamandır kullandığım, daha çok ingilizce öğrenmek için tercih ettiğim oyunlaştırılmış yabancı dil öğreten ve bunu basit bir şekilde aktaran, kavratan Busuu platformundan, bir kaç cümlecikte olsa bahsedeceğim.

Ücretli/Ücretsiz de kullanabileceğiniz Busuu da örneğin İngilizce dil seviyenizi A1 den başlayıp B2 seviyesinin sonuna kadar öğrenebileceğiniz başlangıç-orta seviyede olan ve ileri seviyede olanlar içinse pratik yapabileceğiz platform diyebilirim.

Busuu için kişisel olarak en beğendiğim özelliği dili basitçe öğretebilmesi. Şöyle ki daha önce kullandığım X platformda dersleri geçtikçe zorlanmaya başladığımı ve ilerleyemediğim bıraktığım oluyordu. Busuu konuları basitçe aktarıp bol tekrarlı bir yapı olarak geliştirilmiş.

Busuu ile ilgili söyleyeceklerim bu kadar, yabancı dil öğrenme isteğiniz varsa denemenizi şiddetle tavsiye ederim. Kendi web sitesi https://www.busuu.com/tr veya mobil uygulamasında daha fazla detaylı bilgi edinebilirsiniz. Premium(Ücretli) üyelik için yazının başında da bahsettiğim üzere kendi deneyimim ve isteğim üzerine eklediğim için Busuu dan herhangi bir indirim kodu, promosyon kodu gibi şeyler paylaşamayacağım.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.