Tivibu servisleri

Ttnet internetten televizyon keyfi olarak nitelendirdiği servisi Tivibu. Önceki yazımızda Tivibu bilgisayar donma sorunu hakkında yazmıştık. Şimdiki yazımız Tivibu servisleri hakkında.

Tivibu‘nun içersinde bulunduğu ücretli-ücretsiz olarak servisleride mevcut. Bunlardan;

Seç-İzle ; Ücretsiz olan bu servis sayesinde, yerli ve yabancı filmler, popüler diziler, belgelsel, coçuk ve eğlence kanallarına hızlı bir şekilde ulaşılmasını sağlayan servis. Bu servis sayesinde istediğiniz zaman yayınlana filmi istediği dakikada izleyebiliyor.

Tekrar-İzle; Tamamen ücretsiz olan bu servis sayesinde Tv’de yer alan dizi, haber, spor, eğlence, yarışma vs. programları yayınlandıktan 1 hafta içinde tekrar izleyebiliyorsunuz.

Tivibu

Durdur-İzle; Ücretsiz yapılan bu serviste ise canlı yayını 15 dakika durdurabilir, sonra tekrar kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Kirala-İzle; En çok izlenen yerli ve yabacı filmleri belli ücret karşılığında izleyebilme imkanı sağlayan servis. Filmi 48 saat boyunca kiralayıp istediğiniz kadar izleyebiliyorsnuz. Tabi vakit gelince geri iade. Kiralama ücretleri 50 kr ve 3 tl arasında değişmekte.

Yorumlarınızı burada yayınlamak isteriz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.