Teamviewer ile uzak masaustu baglantısı

Hemen işi hacker lık diye algılamayın.. Arkadaşınızın bilgisayarına girip sanki ordaymışsınız gibi masaüstünü hareket ettirip cd-rom sürücüsünü açıp, müzik, film açıp son ses veripte.. gibi garip ilerleyen zamanlarda saçma bulacağınız şeyler yapabilirsiniz. Evet bunu yaptığınızda bazılarınız way be ben neymişim diyecek ama o kadar da büyütmeye gerek yok. Legal bir program zaten olmasa yayınlamazdık. Sadede gelelim şimdi. Teamviewer ile uzak yani hangi şehir ve ülkede olursa olsun Teamviewer yüklü diğer bilgisayar ile uzak masaüstü bağlantısı yapabilirsiniz. Bu bağlantı diğer programlara göre daha hızlı.

Bağlanmak istediğiniz bilgisayarada aynı programı yüklüyorsunuz. Ardından msn veya telefon aracılığı ile karşı bilgisayarın id ve parolasını istiyorsunuz ve bağlantı kuruyorsunuz. Kişisel bilgisayarların internet üzerinden uzaktan kontrol edilmesi, internet üzerinden uzaktan bakım aracılığıyla herhangi bir yerden bir bilgisayarı kontrol edebilirsiniz, güvenlik duvarının olsa bile. Ayrıca bu program ile karşı bilgisayardaki dosyaları daha hızlı şekilde aktarabilirsiniz. Aynı bir ev ağındamış gibi dosya paylaşımı yapabilirsiniz. Ayrıca chat ve daha fazlası.

Güvenliliği açısından konuşmak gerekirse. Teamviewer programını açtığınız zaman her önüne gelen bağlanamaz bilgisayarınıza, neden mi? Çünkü program her açıldığında farklı bir parola üretiyor, ayriyeten program kapalı kaldığında bağlantı kurulamıyor.
Son derece güvenli olan bu programı gönül rahatlığı ile yükleyebilirsiniz.

Türkçe destekli Teamviewer 4. sürümü ile ücretsiz kullanabilirsiniz. Yanlızca kurulumu ingilizce olup kullanımı Türkçedir. Teamviewer 4 indir

Yorumlarınızı burada yayınlamak isteriz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.