Programsız video indirme yöntemleri ve kaynağı

Genelde programsız video indirme çok basit bir iş değildir. Nedeni çok basit kimse bedavaya birilerine iş yapmak istemez ama kendi bildiğim bilgileri sizler ile paylaşma karar verdim. Nede olsa Ülkemizde bilgi paylaşımı pek yok bilgi de paylaştıkça çoğalır düşüncesiyle bu konuyu açtım arkadaşlar.

Justin Bieber Baby Video Download

Youtubeden Video indirmek çok basit herkes biliyordur belki ama ben yinede paylaşayım. Bu paylaşmış olduğum iki siteye girerek indireceğiniz videonun linkini kopyalayıp video formatında direk indirebilirsiniz.

youtubevideoindir.org

indirvideo.net

Sizlere şuanda vereceğim kaynak Programsız video indirme sitesidir ve fazla bilinmeyen ama çok etkili bir kaynaktır. Bu siteyi yapan arkadaş belli başlı büyük bilindik sitelerin videolarını indirebilecek bir pozisyona sokmuştur. Bu site ile FLV, MP4, WebM, 3GP ve bir çok farklı formatta olan videoları indirebilirsiniz. Bu siteden indiremeyeceğiniz videoları başka hiç bir yerden programsız bir şekilde indiremezsiniz bundan eminim ve emin olabilirsiniz.
En.Savefrom.net

Bende sizlere eğer ki takıldığınız siteler olursa diye indiremediğiniz videolar olursa diye. IDM programının indirme linkini aşağıya ekliyorum bu program ile rahatlıkla istenilen her türlü videoları indirebilirsiniz. Ayrıca youtube ‘dan birden fazla video indirmek için ise Freemake Video Downloader adlı programı kullanabilirsiniz. İndirmek istediğiniz kanalda ki videoların kanal linkini kopyalayıp Freemake Video Downloader programına yapıştırmanız yeterli olacaktır. Bu programları full yapmak isterseniz internette araştırıp keygen bulabilirsiniz arkadaşlar.

Internet Download Manager 6.18 (IDM)
gezginler.net/indir/internet-download-manager.html

Freemake Video Downloader 3.5.4.0 (FVD)
gezginler.net/indir/freemake-video-downloader.html

Yorumlarınızı burada yayınlamak isteriz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.