Programsız facebooktan video indir

Değişen teknolojilerde gelişen internet, ama nedense bu internetin çoğunu video izleyerek geçiriyoruz. Günümüzde yazılım harikası olan facebookta buna alet. Dikkat ettiyseniz facebooktan sonra internet üzerinde kişisel olarak video izleme, yükleme sayısı artmıştır. Bunun yanında artık facebook üzerinde müzik, dizi özel bölümleri, fragmanlarıda izlenmektedir. Neyse işin hikayesini geçelim…
Program yardımı olmadan, önceki yazımızda facebooktan video indir başlıklı firefox eklentisi ile indirebiliyorduk. Artık bunada gerek yok. İnternet üzerinden online olarak programsız Findir aracığı ile anında videoları bilgisayarınıza indirebilirsiniz.
Findir açıklayacak olursak; facebook video indirme robotu. Bu robot ile facebooktaki video linkini kopyalarak istediğiniz videoyu findirebilirsiniz. Findirdiğiniz bu videoyu websiteniz veya blogunuzda ekleyebilirsiniz. Yani facebook üzerindeki videoları Findir yardımı ile sitenizde yayınlayabilirsiniz.

Kategori seç:

Facebooktan video indirmeye başlamak için tıklayın; Findir

“Programsız facebooktan video indir” üzerine 2 yorum

Yorumlarınızı burada yayınlamak isteriz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.