Online photoshop

Photoshop bir cok kişinin tercih ettiği program. Web tasarım dan görsel arayüze kadar kullanılır. Bu yazıda photoshop alternatif internet üzerinden online resim düzenleme hakkında ufak bir bilgi yazacağım.
Her alanda lazım olan bu programı internetin olduğu her mekanda kullanmak istermiydiniz. Bir çok bunun gibi uygulama var belkide biliyorsunuzdur. photoshop.digitaldunyam.net ile internetten online photoshop calışmanızı yapabilirsiniz. Üstelik üyelik gibi seyler istemiyor. Orjinal photoshop dosyanızı bile düzenleyebileceğiniz bu site ile uygulamanızı tekrar bilgsayarınıza kaydedebiliyorsunuz.

Artık internetimizde yavaş yavaş da olsa hız aldığına göre, bu gibi uygulamalara alışmamız gerekir gibi geliyor. Photoshop ‘a göre biraz daha basit olan online resim düzenleme sitesine cok cabuk alışabilirsiniz. Belki böyle giderse yakında lisanslı programlara gerek kalmaz diyorum ve diğer bir online uygulama ile karşılaşmak üzere…

Resim düzenleme sitesine buradan girebilirsiniz

Yorumlarınızı burada yayınlamak isteriz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.