Logitech Ekranlı Klavye

Bu 320×240 LCD ekran ve klavyeye hovers ise gerçekten G19’s raison d’Tre. Oyun istatistikleri ve sistem bilgileri, o gerçekten sadece bir tek renkli ekran ile G15 klavyenin incarnations sonra gitmek için, sol ve çoğu için bu, Minibar ipek çarşaf ve ücretsiz Coke ile rahat yer. Siz Frag Ben, YouTube’da veya film izleyebilirsiniz demektir.
Ekran büyüklüğü ve çözünürlüğü, ancak istisnai değil iyi-veya YouTube klipler kısa video izlemek için Tamam müşteri, zaman kontrol, CPU yükü scoping ve bir bakışta gözetleme duyarım başka bir şey bulunur. The bezel çevresinde dev olduğunu, bu nedenle kesinlikle büyük yapmak için biraz boşluk duyarım.

Ne etkileyici olduğu kendi mini bilgisayar, bu nasıl çalıştırıyorsanız oyun yoğun meselesi yapılmaktadır is Sol 4 Ölü, örneğin-size bir YouTube video veya Dawn of the Dead sizin yırtmak Açılır olabilir hiç yavaşlama ve her uygulamanın hızlı ve sorunsuz çalışır. Hepsi çok kullanmak demektir ve well.There olarak yapılandırmak video yazılımı ile birkaç annoyances vardır. YouTube istemcisi, örneğin, özel bir video avı izin değilse, bir listesini gibi en popüler En Beğenilen, beslemeleri tarama sıkışmış demektir. Bu, gerçekten hızlı ve kullanımı kolay söyledi. Yerel dosyalar için video istemcisiyle (ki), benim durumumda bu şey biten oynadığı tek bir klasör izler. Mpg, ama ben oynamak için çalıştılar. Daha codec gerekli olduğunu söyledi avi videolar.

Halen kullanılmayan ne sinir bozucu o kadar ekran’s potansiyeli fazla. Logitech şimdiye kadar sadece uygulamaları bir avuç ve sağlar “habersiz projeler üzerinde yorum yapamayız / ürünler.” Hatta diğer Logitech ürünleri ile kendi G35 kulaklık gibi güzel şeyler yapmak değildir. Bu açık kaynak, bu yüzden herkes için geliştirilmesi, ancak bir $ 200 klavye etrafında bir gelişme toplum oluşturmak için çalışıyoruz bahsediyorsun. Eğer sevdiğiniz tahtasında (mayın) olmayan bir bilgisayar oyunları listesi bu mindblowing değil, bu yüzden kontrol etmek isteyebilirsiniz yararlanın. Yani bir dealbreaker, şimdi en azından olabileceğini çalıştırabilirsiniz yazılım olan anemic seçim.

Donanım
Eğer daha önce bir son Logitech klavye kullandıysanız-özellikle G11 ve G15, size kabaca ne elde ediyoruz bu bilgileri. Logitech’s tuşlarının mükemmel bir denge vardır

Yorumlarınızı burada yayınlamak isteriz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.