Facebook farmville hileleri

Zynga firmasının facebook uygulama sayesinde geliştirmiş ve reklamize etmiştir. Farmville olmasaydı facebook’a günlük ne kadar zaman ayırırdınız? Dur biraz düşünelim… Farmville hilleri için site olarak birkaç paylaşım yapmıştık. Farmville çoklu tıklama programı gibi. Biraz daha açılarak farmville’de kısa zamanda daha fazla mahsul nasıl alınır anlatalım.
İlk olarak farmville hız hilesinden bahsedelim, daha çok para kazanmak için yapmanız gereken öncelikle 4 adet herhangi boy cins ve ebatta çit almak. Alınan bu çitleri daha sonra tarlanızın köşesinde çiftçimizi bu çitlerin ortasına gelecek şekilde koymak. Ama bunu yaparken çiftçimizi bu kare kısımdan çıkamamasını sağlıyoruz. Sonrasında klasik harvest ve plow işlemlerini yapıyoruz. Kurduğumuz bu çitlerden çıkamayacağı için çiftçimiz yerinden yapmaya başlıyor böylece işlerini daha hızlı yapıyor.
Bir farmville hileside 50 arazi yöntemi, bu yöntem tarlaları parçalara bölerek yakıtı idareli kullanmaktır. Bunu yapmak için tarlanızı 50’ye bölün. Örnek vererek açıklamak gerekirse 10 tane her birinde 50 alan bulunan parçalarınız olsun. Birincisine ekinlerinizi ekin ve 6,5 saat sonra diğer parçayı ekin. 6,5 şar saatlerle parçaları ekin. Böylece ürünlerinizi hasat ederken yakıtınız bitecek ama ikinci parçadaki ürünler hasat etmediğiniz hale geldiğinde yakıtınız yeniden dolmuş olacak. Bu yöntem zamana göre yapıldığı için pek fazla tavsiye edilmez, kim 6,5 saatte bir oyuna girebilirki. Bir diğer hile yöntemide çoklu tıklama, bu yöntemide buradaki linkten öğrenebilirsiniz.
Son hilemiz komuşu bulma. Bunu hile olarak kabul etmeyelim, alttaki facebook yorum kutusu ile farmvilleye davet edilmek üzere sitemize yorum bırakın böylece bu yazıya ulaşanlar sizinle iletişime geçerek komşu olur ve sayınız artmış olur. Ee ne demişler ev alma komşu al…

Yorumlarınızı burada yayınlamak isteriz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.