Euro Truck 2 oyun modları

Mazisi eski yıllara dayanan, ayrı bir oyun keyfi veren tır simülasyon oyunları her zaman tutulmuştur. Genelde Scs software yazılım firması tarafından üretilen bu tür oyunların en son çıkan Euro Truck 2 iddialı bir yapım ile karşımıza çıkıyor. Gelişmiş grafikleri ile Avrupa kıt’asını çevreleyen yollarında tır simülasyonu deneyimi için www.scssoft.com/eurotrucksimulator2 adresinden indirebilirsiniz.

Euro Truck 2, Türkçe dil desteği vermesi, kolay kullanımı ile dikkat çekiyor. Oyuna ilk başladığınızda serbest çalışarak biraz tecrübe kazanıyorsunuz. Kısa bir süre sonra oyun dahilindeki bankadan kredi çekerek kendi garajınızı ve çekicinizi alıp düşüyorunuz Avrupa yollarına. Oyunun bir diğer özelliği satın aldığınız garaja veya garajlara çekici satın alıp şoför tutup çalıştırabiliyorsunuz. Oyunun eksi tarafları da var tabi. Her ne kadar simülasyon olsa da gerçeği yansıtması imkansız. Eski yönlerinden biri hangi çekiciyi yani tır alırsanız alın 90 km/h hızdan yukarı çıkamıyor. Böyle durumları aşmak için eklentilerini yüklemeniz gerekiyor.

Euro Truck 2 oyun modları olarak google da aratma yaptığınızı da gerçekcilik, Türk benzin istasyonları, ekstra harita, para hileleri, tır hileleri, hız limiti kaldırma gibi modlarını indirip uygulayabilirsiniz. İndirdiğiniz modlar da çakışma olduğunda bazı modlar bir arada çalışmadığını şimdiden söyleyelim. Hız limitinin olmasını istemeyenlere, Türk benzin istasyonları vb. farklı mod isteyenler için denediğim Euro Truck 2 modlarını alt taraftaki buton yardımı ile indirebilirsiniz.

İndirdiğiniz dosyalarını Belgelerim altındaki Euro Truck Simulator 2 dosyasının altında mod klasörüne girip oraya yapıştırın. Oyunu tekrar açıp heyecana devam edebilirsiniz.

[wpdm_file id=7]

Yorumlarınızı burada yayınlamak isteriz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.