Compex 2010 2-5 Aralık’da

Geleneksel dijital eğlence ve oyun etkinliği olan Compex 2 ile 5 Aralık 2010 günleri arasında dijital eğlenceyi sevenlere kapılarını açıyor.

2-5 Aralık 2010 tarihlerinde Lütfi Kırdar Fuar Merkezi’nde Rönesans Fuarcılık ve oyun sektöründe çeyrek asrını dolduran Türk Telekom Grubu şirketi Sobee’nin ortaklığı ile düzenlenecek olan 35.Uluslararası COMPEX/GameX Digital Eğlence ve Oyun Fuarı, bu sene siz katılımcı ve ziyaretçilerini büyük yeniliklerle ağırlamaya hazırlanıyor. Teknoloji sektörünün en önemli kilometre taşı COMPEX, şehir merkezinde her sene yüzbini aşkın, kültür ve gelir seviyesi yüksek çok geniş bir ziyaretçi profili ile buluşmaktadır. Bu sene Türk Telekom Grubu şirketi Sobee ile yaratılan sinerji sonucu, medya, futbol ve eğlence dünyasından ünlü isimlerin/yıldızların katılımı ile COMPEX/GameX, dört gün boyunca sürecek ödüllü turnuvalar, mini konserler ve çeşitli etkinliklerle tam bir şova dönüşecektir.

Fuar ücretsiz olup 2-5 Aralık tarihleri arasında 11:00-19:00 saatleri arası açık olacak. Compex online davetye ile kayıdınızı yaptırarak ücretsiz gezebilirsiniz. Buradan kayıt ol Her zaman ki gibi Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre Ve Sergi Sarayı’ın(Harbiye Mh. 34367 Istanbul) da gerçekleşecek olan Compex buradaki harita ile yol tarifi alabilirsiniz.

Yorumlarınızı burada yayınlamak isteriz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.