Compex 2009 bilgisayar fuarı

Gelişen teknolojinin hızı çıldırtıcı, oyunları baştan çıkarıcı. Evet oyunları baştan çıkarıcıydı geçen sene Compex 2008 de. Dedikleri gibi baştan çıkarıcı gidenler bilir ne fuarı olduğunu. Online oyun tanıtım sunucuları, avealar, lenovo kırmızıları… Neyse pazarlama amaçlı öyle şeyler bakalım bu sene baştan çıkarıcılar nasıl olacak.

Her yıl belli zamanda düzenlenen bu fuar , bilgisayar ve iletişim teknolojilerini geniş kitlelerle buluşturma amacı ile düzenlenmektedir. Bilgisayar ve iletişim teknolojilerinin herkes tarafından kullanılabilecek bir teknoloji olduğunu insanlara aşılamaya çalışan Compex fuarları, teknoloji tutkunlarının için heyecanla beklenen bir etkinlik haline gelmiş.

Bu sene otuz dördüncüsü düzenlenecek, 19 – 22 Kasım 2009 tarihleri arasında Lütfi Kırdar Fuar Merkezi‘ nde ziyaretçilerle buluşacak olan Compex 2009 fuarında , paneller ve aktiviteler ile renklendirilecek, sektörel yöneticileri, bilgi işlem yöneticilerini, satın alma yöneticilerini çatı altında toplayacakmış. Şimdiden söyliyeyim Gamex bu senede fuarda.

Fuara nasıl gidebilirim sorularına cevaben; fuar ücretsiz ziyaret saatleri 11:00 – 19:00 arası compex 2009 fuarına gitmek için yanlız web sayfası üzerinden online davetiye alınması gerekir.

Lütfi Kırdar fuar merkezi nerede sorularına cevap verelim; Halk dili ile Taksim Şişli hattı üzerindeki Harbiye otobüs durağına 100m, Nişantaşı’nın altı, Taksim’in gerisi, Hilton otelinin yanı ve Harbiye’nin aşağısında bulunuyor.

Harita üzerindende yerini keşfedebilirsiniz;

Yorumlarınızı burada yayınlamak isteriz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.