Aten CS661

Laptopunuzla cafedesiniz diyelim arkadaşınızda geldi kendi bilgsayarı ile sizden 9 gb dosya istedi nasıl yapcaksınız 1-Ağ kurarak (kaç saate gider dosya artık…) 2-Usb ile (2 Gb bir usb varsa takçıkar baya uzun sürer buda…) İşte Aten CS661 bu aler sayesinde iki bilgisayarı bağlayıp dosya taransferi yapabiliyorsunuz.

İki adet masaüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar veya dizüstü bilgisayar ile masaüstü bilgisayar arasında iletişim sağlamak. Asıl kullandığınız bilgisayarın (host) ekranında öteki bilgisayarda (remote) açık bulunan belgeyi görebiliyorsunuz. O belgeye müdahale edebiliyorsunuz.

Ayrıca kullanımı son derece kolay olan ve ürün takıldığında otomatik olarak açılan yazılım sayesinde iki bilgisayar arasında dosya aktarımı yapabiliyorsunuz. Yani bir USB bellek kullanarak dosya aktarmak zorunda kalmıyorsunuz. Bu sayede iki bilgisayarla da kolayca çalışabiliyorsunuz. Üstelik ürünün üzerinde bulunan bir adet USB yuvası sayesinde USB bellek vb ürünleri de iki bilgisayardan birden kullanabiliyorsunuz.

 

Yorumlarınızı burada yayınlamak isteriz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.