Android telefonda olmazsa olmaz programlar

Android işletim sistemli telefon veya cihazlarda olması gereken olmazsa olmaz uygulamaları yükleyerek android cihazınızı şahlandıra bilirsiniz. En çok kullanılan popüler uygulamaları sırasıyla tanıyarak linkler yardımı ile cihazınıza indirip yükleyebilirsiniz.

Pocket

Bir zamanlar içerik imleme siteleri meşhurdu. Tabi şimdi o kadar rağbet yok. Pocket uygulaması içerik imleme sitesi tarzında, cep telefonunuz ile internet de dolaşırken rastladığınız resim, video, makale gibi içerikleri saklamanıza ve internet olmadan da okumanıza imkan sağlayan yararlı android uygulamsı.

Pocket indir

Pixlr Express

Her telefonda bulunması gereken fotoğraflarınızın arka plan değiştirme, efekt, çerçeve, filtreleme gibi düzenlemeler yapabilirsiniz.

Pixlr Express indir

Whatsapp

Diğerlerini bir yana bırakın bu uygulamayı yüklemeyen kullanıcıyı dövüyorlar. İnternet bağlantısı sayesinde Whatsapp yüklü diğer arkadaşlarınız ile ücretsiz konuşabilir mesajlaşa bilirsiniz.

Whatsapp indir

Instagram

Instagram kullanıcılarının cihazlarında bulunması gereken uygulama.

Instagram

Yorumlarınızı burada yayınlamak isteriz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.