Altyazı zaman sorunu

Güzel bir film aldınız ancak alt yazısı çıkmadı. Altyazısınıda indirdiniz bu seferde zamanda sorun çıkarttı. Filmi izlemeye başladığınızda altyazı başka görüntü başka göstermeye mi başladı. Bunlara cevabınız evet ise, işte size altyazı sorununa çözüm suncak program Time Adjuster.

Buradan indireceğiniz Time Adjuster ile filmlerinizn alt yazı problemini çözebilirsiniz. Programı indirip kurun. Filminizi başlatıp ilk konuşmanın başladığı zamanı playerınızın zamanına bakarak bir yere yazın. Aynı zamanda videonun sonundaki konuşmanın saat ve dakikasını da bir yere yazın. Yüklediğiniz Time Adjuster programını açıp, file’dan altyazı dosyanızı açın. Source File adında pencere çıkıcak karşınıza. Burada içeriğinde alt yazıları ve zamanlamalarını görebilirsiniz. Burda gereken, mouse’un sağ tuşuyla Synchronize‘ı seçmek. Buradan sonrasını altyazı film izleyenin inglizceside iyidir diyerek sonrasını size bırakıyoruz. Zamanları ayarlayıp filminizi izleyebilirsiniz. İyi seyirler…

Vizyon filmler hakkında bilgiler veren tavsiye ettiğimiz güncel bir site ; www.sinerema.com

“Altyazı zaman sorunu” üzerine 2 yorum

Yorumlarınızı burada yayınlamak isteriz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.