2010 blogödülleri yarışması

Web’in loglarından çıka gelen, dünyanın her yerine görülen günlüğe benzeyen kavram, blog. Eskiden, bilgisayar ve internetten önce insanlar günlük yaptığı işleri, öğrendiği bilgileri, bir şeyler hakkında kendince görüşlerini vb olayları bir deftere yazar ve bunlarıda kimselere okutmazdı. Ama şimdii…

Bilgisayar ve internet geldi günlükler bir tarafa atıldı web günlükleri yani bloglar meydana geldi. Artık insanlar yazdıkları, öğrendikleri bilgi ve görüşlerini herkese okutmak paylaşmak istiyor. İşte bu mecrayada blog deniyor.

Bu blog mecrasını benimsetmek ve değer vermek amacı ile 2008’den bu zamana geleneksel olarak gerçekleşen Blog Ödülleri, belirli kategorilerdeki en iyi blogların internet kullanıcılarının oylarıyla şeçildiği yarışma ortaya çıkmıştır. Böylece Türk blog dünyasının gelişimine katkıda bulunmak, sürekli ve özgün blog içeriğini arttırmak ve böylelikle Türkiye’deki internet dünyasının ilerlemesine yardımcı olmayı hedeflemekte.

Bu yıl üçüncüsü olarak düzenlenen 2010 blogödülleri yarışmasında önceki yıllara göre daha çok önem verilmiş, sponsor ve medya desteği daha çok arttırılmış. Blog ödülleri kayıtları 10 Mart’tan 30 Mart’a kadar tüm blogcular web sitelerini ekleyebilcek. Başvuruların değerlendirilmesi ve diğer; oylama, değerlendirme, tören gibi etkinler sonucunda 8 Mayıs’ta bitecek.

DD olarak 2010 blogödülleri yarışmasına şimdilik katılmayacağız. Nedeni, olmayan nedenlerden dolayı…

2010 blogödülleri yarışması televizyon reklamı

http://vimeo.com/moogaloop.swf?clip_id=10160572&server=vimeo.com&show_title=1&show_byline=0&show_portrait=0&color=&fullscreen=1

Yorumlarınızı burada yayınlamak isteriz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.