WordPress için yeni facebook eklentisi

WP’cilerin merakla beklediği eklenti çıktı. Facebook, en çok kullanılan wordpress içerik yönetim sistemi için kullanıcılarının daha çabuk paylaşım, beğenme, yorum gibi araç gereçlerini daha hızlı kullanmak için eklenti geliştirdi. Kurulumu kolay olan, buradan edineceğiniz facebook eklentisi sayesinde facebook da siteniz için uygulama oluşturup gerekli Id vs. gibi bilgileri girdikten sonra facebook eklentilerini sitenize hızlı bir şekilde entegre edebiliyorsunuz. Kolay kullanımı yanında sitenizdeki yapılan trafikten detaylı rapor alabiliyorsunuz.

Eminim bu facebook entegrasyonu sayesinde daha fazla trafik, daha fazla paylaşım gerçekleşecek. Eklentinin sadece bir tane kolay kullanım özelliğinden bahsedecek olursam; binbir zahmetle uğraştığımız her yazı altına ayrı facebook yorum kutucu bir tik sayesinde getirilebilmekte. Yapılan bu yorumları otomatik sayfa başlığınızın uygun yerinde göstermekte.

Yorumlarınızı burada yayınlamak isteriz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.