Ttnet 6 ay boyunca hoşgeldin kampanyası

Ttnet’in bir bakıma reklamcısı gibi olduk ama çok seviyoruz sanmayın, bizde bazen içimizden bazı şeyleri Ttnet’e söylüyoruz. Mesela şahsen benim 8 Mbit paket kullanırken 1 günlük arızadan dolayı 4 Mbit düştü, 15 gündür düzelmedi anlıyacağınız 8 Mbitlik paketi 4 Mbit’ini kullanıyorum. Neyse oluyo böyle vakalar, hani 3 aylık Ttnet hoş geldin kampanyası herkese vardı yazmıştık, işte bu kampanya uzatıldı hemde 6 aya.

Yeni abone olmak isteyenlere Ttnet 9.99 Tl fiyatına 8 Mbit kadar 4 GB interneti 6 ay boyunca sağlıyor, ondan sonraki 18 ay boyunca normal fiyat tabiki. Yeni abone olcaklar için buradan daha fazla bilgi alabilir.

Eski aboneler içinde önceki veya bir kampanyaya dahil değillerse bu kampanyadan yaralanabilir. Kampanyaya katıldığınızda Ttnet ile yeniden bir sözleşme imzalıyor 24 ay boyunca ilk 6 ayı kampanyalı diğer 18 ayı eskisi gibi ödeme yapıyorsunuz. Bazıları demiştir mecburmuyuz 24 ay daha bu Ttnetli olmaya, tabikide Hayır. 24 aylık kampanya süresi dolmadan iptal etmeniz durumunda, abonelik iptaline kadar geçen süre boyunca yapılan indirimler geri alıyorlarmış.

Kampanyaya katılım bence mantıklı olur. Nedenini örnekle açıklamak gerekirse; kampanyaya katıldınız 10 ay kullandınız verdiğiniz para kapanya zamanında (6*9,99)+(4*29)=180 Tl ödersiniz. Kampanyalıda 10*29=290 Tl kampanyalı-kampanyasız formulunden 290-180=110 Tl geri ödersiniz, 24 ay süresince iptal etmezseniz 110 Tl cebinizde kalmış olur…

Ttnet hakkında yorumlarınızı seviyeli şekilde yazarsanız bizde memnuniyetle yayınlarız. Bir diğer kampnaya ile görüşmek üzere. Daha fazlası için tıkla

Yorumlarınızı burada yayınlamak isteriz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.