Teamviewer programı nasıl kurulur

Uzaktan bağlantı denince ilk akla gelen programlardan olmuştur Teamviewer. Karşıdaki teamviewer kurulu bilgisayarın id ve şifresini girerek sanki oradaymış gibi bilgisayarını kullanabileceğiniz bu program, android, iphone, ipad gibi taşınabilir cihazlarla bile istediğiniz yerdeb uzaktan masaüstü bağlantı kura bilmektesiniz.

Teamviewer’in uzaktan bilgisayara bağlanmanın yanında bir çok özelliği de mevcut. Bilgisayarınızdaki dosyayı karşı bilgisayara sürükle bırak ile dosya aktarabilir, çoklu monitör desteği ile bağlanabilir, ekran resmi alabilir, bağlandığınız bilgisayarda yapılan şeyleri video kaydı yapabilir, 25 kişiye kadar online toplantı yapabilir, video chat gibi birçok ihtiyaçları ücretsiz kullanabilirsiniz.

Uzaktan masaüstü programını indirmek için alttaki linke tıklayın !


http://www.teamviewer.com/tr/

Programı üsteki butona tıklayıp indirin. Teamviewer programı bilgisayara nasıl kurulur resimli gösterimi alttaki gibidir;

İndirdikten sonra dosyaya çift tıklayıp açın Windwos 7,8, Vista gibi kullanıcılara ilk bu ekran çıkacaktır. Çıkmasa da önemi yoktur.

Bu kısımdan sonraki kurulum ile alakalı değil bağlantı ile alakalıdır.

Yorumlarınızı burada yayınlamak isteriz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.