Süpercan oyunu ve kurulumu

Türkiye’nin ilk yerli çizgi film kahramanının ücretsiz oyunu Süpercan ile merhaba. 7 yaş ve üzeri çocuklar için yapılmış bu oyunu bilgisayarınıza nasıl kurulacağını gösterelim. Kuruluma geçmeden önce oyun hakkında atıfta bulunacak olursak; TTÇocuk tarafından ücretsiz olarak yayınlanmakta. Çocukların bu oyun sayesinde, Marvel kahramanı ile süpercan’ın maceralarını eğitici, öğretici bir şekilde vakit geçirmelerine sağlamakta.

Oyun kurulumuna geçecek olursak; ilk olarak ilgili web sitesinden(www.supercanoyun.com) oyunu indirin. Bilgisayarınıza indirdiğiniz bu dosyayı çalıştırın ve kuruluma başlayın. Kurulum bittikten sonra oyunun açılması için onay işlemi gerekmekte. Bu onay işlemini ücretsiz olan 0 800 211 41 41’i bir kerelik arayarak kısa bant kaydını dinleyip onay kaydınızı gerçekleştirin. Ardından tekrar menüye gelerek ev telefon numaranız ile onayı aktifleştire bilirsiniz.

shiftdelete.net’in hazırlamış olduğu alttaki video ile Süpercan oyunu kurulumunu öğrenebilirsiniz;

Yorumlarınızı burada yayınlamak isteriz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.