Resim konuşturma sitesi

Belki başka yerlerde görmemişsinizdir. Resminizin konuştuğunu düşünün, ne kadar ilginç ve şaşırtıcı değilmi! Arkadaşlarınızı bunlarla şaşırtabilirsiniz, diyoruz ama nasıl olacak. Nasıl mı! Online internet üzerinden resim konuşturan site istediğiniz resmi alarak bikaç ufak ayarda site üzerindeki sesleri müzikleri yüklediğiniz resime söyletirebiliyorsunuz. Ayrıca bu yapmış olduğunuz animasyonu sitenize ekleyebiliyorsunuz(siteniz için kendi resminiz ile karşılama ekranı hazırlayabilirsiniz).
Site kullanımı çok kolay buradan giridikten sonra Create My Actor deyip resminizi upload edin ve sağdaki gibi ayarlamaları yapın resminizi konuşturmaya başlayın. Hazır aktör, diş eklentisi ve hasas yüz düzenlemesi ile daha fazla ayarlamalarda yapabilirsiniz. Choose Script sekmesi ile resminize müzik ses +18 küfür dahi ettirebiliyorsunuz. Tabiki bunların hepsi inglizce. Publish My TalkingShow tıklayarak e-mail yardımı ile oluşturduğunuz animasyonu alabiliyorsunuz. Bu online site ile resim konuşturma efekti gibi uğraş verici programlar ile bağlı kalmıyorsunuz. Siteye buradan da girebilirsiniz

“Resim konuşturma sitesi” üzerine 3 yorum

Yorumlarınızı burada yayınlamak isteriz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.