Psp ile Arabayı yonet

Kimileri hala Psp yi oyuncak zanneder gerçi bu haberde biraz oyunca gibi geliyo ama… Sony geleceği şimdiden belirliyor; bazı teknolojilerin patentini alarak işi sağlama alıyor. Siliconera sitesine göre şirketin Avrupa bölümü PSP’yi arayüz olarak kullanarak araba kumanda etme teknolojisinin patentini almış.
Kameraya sahip olan araba bu kameranın elde ettiği görüntüleri anında PSP’ye gönderecek ve yönetebilicek. Aynı uzaktan kumandalı araba gibi. Kullanıcı bu görüntüleri bir websitesine de yükleme yapabilecek.
Otomobil ayrıca bir yarış oyunu için “artar gerçeğe dilimleri içinde” kullanılabilir. Bu sanal işaretleri ve oyuncuların fiziksel oluşturduğunuz yolları ile alanlar olarak açıklanıyor. Onun bir kendi yarış izlemek video oyun kurmak olarak düşünün…

Psp Nedir vikipedia’ dan

Sony PlayStation Portable, kısaca PSP, Sony’nin 16 Aralık 2004’te çıkardığı el oyun konsoludur. Gelişmeye açık olmakla beraber Homebrew adı verilen yazılımların çalıştırılmasına Sony tarafından pek sıcak bakılmamaktadır. Oyunun yanı sıra, müzik dinlenmesine ve film ibok gibi bir alet sağlayan konsol, yazılımın yükseltilmesi ile internetede bağlanmaya olanak sağlıyor. Müzik dinlemek için hafıza kartına şarkıları yüklemek gerekirken UMD denilen disklere yüklü filmler izlenebiliyor. Kablosuz internet ile web siteleri gezmek mümkün.Tüm PSP kullanıcıları Pandora Denilen yöntem sayesinde versiyon numarası farketmeksizin downgrade işlemini yapabilecek.

Yorumlarınızı burada yayınlamak isteriz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.