Panadizi.com ile Kurtlar Vadisini izle

Pana Film’in Kurtlar Vadisi Pusu dizisini yayınlayan sitelerin 130 tanesinden 18 tanesine kapatma davası açarak kapattırıldı. Kalan diğer sitelerde dizileri yayından çekerek anlaşma sağlandı. Bunun üzerine talebi karşılamak amacıyla korsan internet dizi yayınını önlemek, izleyicilere kaynağından yayın yapabilmek amacıyla açılan panadizi.com sayesinde artık kaçırdığınız tüm eski bölümleri izleyebilirsiniz.

panadizi.com‘da düzenli olarak Kurtlar Vadisi Pusu fragmanını izleyebilir, son 5 sezonun eski bölümlerini seyredebilir, extra olarak özel sahneler(Ömer baba, Zaza gibi sahneler), Kurtlar Vadisi Irak, Filistin(Tv’de gösterildikten sonra), Gladyo ve Muro filmlerinin tamamını, Pana Filmin diğer dizilerini; Ekmek Teknesi, Ayrılık, Eşref Saati bölümlerini seyredebilirsiniz.

Ayrıntlı bilgi ve Kurtlar Vadisi eski tüm bölümleri izlemek için; panadizi.com

115. bölümde geçen Asala modeli nedir ?

ASALA “Armenian Secret Army for the Liberation of Armenia” tamlamasının kısaltmasıdır.
“Ermenistan’in özgürlüğü için gizli ermeni ordusu” anlamına gelir.

İlk terör eylemleri 27.01.1973’de Santa Barbara konsolosları Mehmet BAYDAR
ve Bahadır DEMİR ‘e yapılmıştır. Son olarak da 04.07.1994’de Atina elçilik danışmanı Haluk SİPAHİOĞLU ‘yu öldürmüşlerdir.

1974 – 1985 yıllarında Türk Elçi ve konsoloslarına suikastlar düzenleyen Ermeni terör örgütü. 21 ülkenin 38 kentinde, 39’u silahlı, 70’i bombalı, biri de işgal şeklinde olmak üzere toplam 110 terör olayı gerçekleştirmişlerdir. Bu saldırılarda 42 diplomatımız ile 4 yabancı hayatını kaybederken, 15 Türk ve 66 yabancı uyruklu kişi de yaralanmıştır.

“Panadizi.com ile Kurtlar Vadisini izle” üzerine bir yorum

Yorumlarınızı burada yayınlamak isteriz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.