Kurtlar vadisi pusu 94. bölümü

Sezon başı beknilen dizi Kurtlar vadisi pusu 23 Eylül kendi saati ve kendi günüde ATV ekranlarında bizlerle buluştu. Özeti ile başlayan pusu ara vermeden yeni bölümü ile başladı. Vadide neler oldu, okumak isteyenlere özet şeklinde açıklayalım istedik.

Kurtlar vadisi pusu 94. bölümü full özeti

– Polat karar alır yüzünü kendi isteği ile değiştirmek ister. Tansiyonu inmediği için bir türlü ameliyat olamaz.

– Bu arada Memati ve Abdülhey diğer işlerle uğraşır. Zaza ve öncesinde olan işleri…

– Polat ısrarla ameliyat der ve masaya yatar, Cahit ve doktorlar estetik ameliyatına başlarken ihtiyarların adamları Polat’ı kaçırır.


– O arada ajanlar iki Türk polisini öldürür. Yakalanılar, karakola düşerler ve ordan kaçarlar. Aron Feller yardımı ile Amerikan üssüne saklanırlar.

– İhtiyarların Polat’ı kaçırma amacı bellidir. Aron Feller’in peşinde olduğu nükleer silahları ondan önce alabilmek. Ve Polat’a bu görevi verirler. Polat istemeyerekte olsa görevi kabul eder ve Amerikan üssüne gider.


– Bu arada Amerikan üssünde nükleer silah anlaşması yapılmaktadır. Polat ve adamları bi şekilde üsse girer ve saldırılar. Ana binadaki anlaşma masasında Aron Felleri yakalarlar…


Bundan sonrası bölüm 95’te…

Buradan Kurtlar vadisi pusu 94. bölümünü full izle

Kurtlar vadisi pusu 95. bölümü fragmanı

Yorumlarınızı bekliyoruz…

Yorumlarınızı burada yayınlamak isteriz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.