İstanbul Auto Show 2010 resimleri

13. Uluslararası otomobil fuarı Auto Show 2010 29 Ekim’de kapılarını ziyaretçilerine açtı. 25 Milyon dolarlık bu dev fuarda markaların yarıştırğı konsept ve gelceğe yön verecek otomobiller tanıtıldı. Ağırlıklı elektrikli ve konsept araçların bulunduğu fuarda; Fiat’ın elektrikli ticari aracı Doblo, Chevrolet efsaneleri Corvette ve Camaro, Ferrar’nin en hızlı aracı 599 GTO, Opel’in Paris GTC konsept modeli, Audi A7 Sportback ve R8 Spyder, Bmw 5.30d M, Citroen DS4, EcoBoost motor teknolojisinde ki Ford modelleri, Kia Magentis, Mercedes SLS AMG ve F800 modelleri, Nissan’da Juke, Peugeot SR1, Renault’un elektrikli Fluence, Toyota elektrikli Prius, Auto Show’un en pahalı aracı olarak bilinen Roylly Royce Gohst modeli dikkat çekti.

Auto show 2010’a gidemeyenler gidip görüpte özlem çekenler için otomex.com tarafından özel olarak hazırlanmış AutoShow 2010 sayfasından otomobillerin neredeyse tümünün resimlerine ulaşabilir siniz.

İlgili web sitesi : autoshow.otomex.com

Yorumlarınızı burada yayınlamak isteriz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.