İşletme hazırlık çıkmış final soruları

İş, güç, okul, ilkbahar derken Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim final sınavları da Mayıs sonu gelip çatıyor. Önlisans örgün eğitim teknik bölüm mezunlarının Aöf için 3. sınıfa hazırlık eğitimi olarak ön görülmüş 4 temel ders içermektedir…

Sözü fazla uzatmadan internette arayıpta bulamadığınız, bulupta yazıcı dostu, çıktı alıcak şekilde temin edemediğiniz İşletme hazırlık çıkmış final sorularını burada ki linkten indirebilirsiniz.

2006-2009 arası İşletme hazırlık sınıfı için pdf ortamına yazıcıdan çıktı alınabilcek şekilde hazırlanmış çıkmış final soruları, 2009 yılı tek pdf içinde olup diğer yılların ayrı dersler şeklinde hazırlanmıştır. Genel Muhasebe, Genel İşletme, İktisada Giriş, Hukuka Giriş…

İşletme hazırlık çıkmış final sorularını indir

2003-2009 İşletme hazırlık çıkmış vize sorularını indir

2010 İşletme hazrılık çıkmış sadece vize-final sorularını indir

Hotfile ile indirmede sorun yaşayanlar için;

Not: İndirme tipini Normal İndirme olarak seçin 60 sn başlayarak zaman geri sayacak burada bekleyin! Sonra otomatik indirme ekranı gelecek oradan doğrulama kodunu girdikten sonra alttaki download butonuna tıklayarak indirebilirsiniz.

İyi çalışmalar

“İşletme hazırlık çıkmış final soruları” üzerine 15 yorum

 1. Benzeri sorular ve son sene hazırlık sınıfının soruları, Aöf hazırlık sorularını ayrı olarak sadece 2009'da vermiştir.

  Malesef bunlarla yetinmek zorundayız…

  Ayrıca indirmelerde sorun yok! Hotfile sitesini birazcık okuyanlar hemen indirebilir. Link kırık veya bozuk değildir okuyup indirin…

  Kolay gelsin…

  Yanıtla
 2. pdf paylaşım için çok teşekkür ederim.

  Adobe Flash Paper'ın gösterdiği sayfayı nasıl pdf ye dönüştüreceğimizi bilen var mı?

  Yanıtla
 3. arkadaşım bu sorular hazırlık soruları değil mi ? hazırlık olup olması önemli değil ben hazırlık okuyorum ve bu sorular benim işime yarar mı onu merak ediyorum ? kodlardan bakarsın demişsin ama işletme hazırlık ders kodlarıyla testlerin cvp anahtarı tutmuyor ? ders kodlarında işletme 1. sınıfa göre mi cevap anahtarına bakacağım ?

  Yanıtla
 4. Burada yayınlama amacımız öncelikle çıktı alacak olan arkadaşlara yardım edebilmek. Cevap anahtarı üzerinde ki kodda mevcut. Her yıl farklı ders olduğu için 1. 2. sınıf ayrımı yok.

  Kolay gelsin…

  Yanıtla
 5. Her yıl farklı ders diyosununuzda konu başlığı olarak hazırlık soruları yazmışsın ve hazırlık soruları olmadığını söylüyorsunuz. Benim merak ettiğim konu sadece şu; Hazırlık okuyorum ve bu sorular benim sınavlara hazırlanmamda yardımcı olur mu ? Cevap anahtarında ders kodu olarak kaçıncı sınıfa bakacağım ?

  Yanıtla
 6. Burada ki soruların tamamı eogrenme.anadolu.edu.tr alınmıştır. Genel olarak hazırlık sınıfları için bu sorular kabul edilmektedir.

  Kolay gelsin…

  Yanıtla

Yorumlarınızı burada yayınlamak isteriz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.