Hazır flash site yap

Başlık biraz garip gecenin yarısı olsun o kadar. Flash, görselliğin mimarı. Binlerce hazır flash fla dosyaları vardır, duymuş görmüşsünüzdür ama bu biraz farklı; site üzerinden online hazır flash web sitesi yapabiliyorsunuz. Hatta yaptığınız flash siteyi başka bir web alanına ihtiyaç kalmadan yayınlayabiliyornuz. Tabiki biraz reklam içerikli…

Belki ilerde lazım olur hazır flash site yapımı. Wix.com ile hazır site nasıl yapılır biraz irdeleyelim. İlk olarak siteye girip hesap açıyorsunuz, hesabınıza giriş yaptıktan sonra şablonlar size veriyor, istediğiniz seçip edite başlıyorsunuz. Kendi sitenizi yaptıktan sonra kaydedip hiçbir web alanına ihtiyaç duymadan flash sitenizi istediğiniz yerde yayınlayabiliyorsunuz. İşlem bu kadar site yabancı olmasına rağmen kolay kullanım içeriyor.

Bir diğer önerilesi site ise soundsnap.com Bu sitede hazır ses efektleri siteniz için bulabilirsiniz. Binlerce hazır site ses efektini üye olarak indirebilirsiniz.

Yorumlarınızı burada yayınlamak isteriz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.