GollerCepte ile yensen de yenilsen de kazan

Turkcell yeni kampanyasında tutuğunuz takım yaptığı maçta galibiyet 30 dakika, mağlubiyet alırsa 30 sms kazandırıyor. Bu kampanya ile Turkcell abonelerine hem sevincini hem de hüznünü paylaşıyor. 31.05.2013 e kadar sürecek olan kampanyaya katılmak için GOL yazıp 7777 göndermeniz yeterli. GollerCepte kampanyasında takım başı haftalık 1,5 TL olarak ücretlendirilen serviste izlenilen gol videolarına ayriyeten ek ücret alınmıyor. Android ve Ios işletim sistemine uygun uygulamaları da olan kampanya hakkında daha fazla bilgiyi alttaki basın bülteninde bulabilirsiniz.

Turkcell’in futbol heyecanını cebe taşıyan uygulaması GollerCepte, yalnız sahada değil cepte de kazandırıyor. GollerCepte’nin Yensen de Yenilsen de Kampanyası ile aboneler, takımlarının her galibiyeti için 12TL/30 dakika konuşma, her mağlubiyeti için 30 SMS kazanıyorlar.

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, GollerCepte servisinin Yensen de Yenilsen de Kampanyası ile taraftarın hem sevincini hem de hüznünü paylaşıyor. Bundan böyle tuttukları takım ister galip gelsin ister mağlup olsun, kazanan Turkcell’li GollerCepte aboneleri olacak.

Kazanan konuşur, kaybeden yazışır

Turkcell GollerCepte servisine abone olan tüm taraftarlar, artık tuttukları takımın gollerini maç oynandığı sırada her an her yerde izleme avantajını yaşarken galibiyet ve mağlubiyet halinde ücretsiz konuşma ve SMS kazanacak. Turkcell, GollerCepte abonelerine takımlarının her galibiyeti için tüm Turkcell’lilerle 12 TL değerinde 30 dakika günlük konuşma hediye edecek. Mağlubiyet halinde yine kazanan taraftar olacak. Yenilgiden sonra “ağzını bıçak açmayan” taraftar, GollerCepte’nin hediyesi günlük 30 SMS ile Turkcell’lilerle yazışabilecek.

Kampanyadan yararlanmak için

GollerCepte servisine abone olmak ve sezon sonuna (31.05.2013) kadar sürecek kampanyaya katılmak için Turkcell’lilerin GOL yazıp 7777’ye kısa mesaj göndermeleri ve Spor Toto Süper Lig’de tuttukları takımı seçmeleri yeterli. Mevcut Goller Cepte aboneleri de GOL yazıp 7777’ye kısa mesaj göndererek kampanyadan yararlanabiliyor. GollerCepte servisi, takım başı haftalık 1,5 TL olarak ücretlendiriliyor. Gol videolarını izlerken kullanılan internet için ayrıca ücret alınmıyor.

Full Paket’e 1 ay yüzde 50 indirim

Dileyen Turkcell’liler, tüm takımların gollerini izlemek için Full Paket’i kullanabiliyor. Full Paket için 31.10.2012 sonuna kadar FULL yazıp 4515’ye gönderenler, tüm golleri ve özetlerini ilk dört hafta yüzde 50 indirimle, haftada 1,5 TL’ye izleyebilecekler.

GollerCepte uygulaması iPhone, iPad ve Android’de

iPhone, iPad ve tüm Android sahipleri Turkcell GollerCepte uygulamasını indirerek daha zengin bir GollerCepte deneyimi yaşayabiliyor. Uygulama sayesinde Turkcell’liler seçtikleri takım ya da takımların gol videolarını izlemenin yanı sıra Puan Durumu ekranından Spor Toto Süper Lig’de o haftaya ait güncel puan durumunu görüntüleyebiliyor, Fikstür ekranından maç bilgilerine ve anlık skorlara ulaşabiliyor, Haberler ekranından takımlara ait son dakika haberlerini öğrenilebiliyor. Ayrıca cep telefonlarından http://gollercepte.tv adresini tıklayan Turkcell’liler internet bağlantı ücreti ödemeden, puan durumu, fikstür, haber gibi içeriklere de ücretsiz ulaşabiliyorlar.

Yorumlarınızı burada yayınlamak isteriz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.