Facebooktan video indir

Facebook artık çağımızın video paylaşım merkezi haline geldi. Eskiden videoları youtube atardık şimdi ise facebook’a. Eee devir değişti, ama Youtube severlere müjde 3 ay içinde bi toplantı olcakmış Türkiye’deki Youtube yasağı hakkında, Youtube yasağı kalkcakmı ne?… Konumuza geçelim, Facebooktan video indirmek coğumuz iştemisizdir.

Facebooktan video indirmek için öncelikle Firefox kullanmanız gerekir. Popüler sosyal paylaşım sitesi Facebook paylaşılan videoları indirmenize izin vermez. Users will not be able to export or download videos from Facebook. bu uyarıyı verir. Fakat Firefox kullanıyorsanız Facebook Video eklentisi ile videoları kolaylıkla bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Facebooktan video indir

Firefox tarayıcınız yoksa indirin. Sonra Facebook video eklentisini indirin. Firefox’u yeniden başlatıp Facebook hesabınıza girdiğinizde videoların altında Embed this Video, Customize Video, Download Video, Convert Video seçenekleri eklenir. Download videoya tıklayarak indirebilrsiniz.

Kategori seç:

Aslında hiç gerek yok Findir sayesinde videoyu indirebilir sitenizde bile yayınlayabilirsiniz.
Bu site ile anında indirin Findir

Firefox indir
Facebook video indirme eklentisi indir

“Facebooktan video indir” üzerine bir yorum

  1. Geri izleme: Programsız facebooktan video indir | Digital Dünyam

Yorumlarınızı burada yayınlamak isteriz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.