Facebook video indirme robotu

DD’ı takip edenler duymuştur Findir’i. Findir facebook’un F harfi ile indir trendinin birleştirilmesi ile oluşmuş, facebook videolarını bilgisayara indirme aracının adı olarak alt domain olarak kayıt edilmiştir. Anlayacağınız Findir’in hikayesi böyle.

Uzun bir aradan sonra küçük hamleler ile Findir‘i yeniledik. Artık eskisi gibi facebookdaki videoları bilgisayarınıza indirerek kota harcamasından kurtulabilirsiniz. Ayrıca buradan indirdiğiniz videoları sitenizde yayınlama embed koduda mevcut.

Findir yani facebook video indirme robotu ile facebooktaki videonun linkini kopyalayıp sağ üsteki Tıkla video indir bağlantısından videonuzun url sini ekleyerek indirebilirsiniz. Kısacası kopyala-yapıştır olayından ibaret. Eklediğiniz bu videoyu ister bilgisayarınıza yükleyip veya daha profosyonel olarak videoyu sitenize ekleyebilirsiniz.

Bir kaç ufak sorunları hariç robot kusursuz çalışmakta. Bu sorunlar; Google chrome tarayıcısında videonun direk inmemesi, Ie de çıkan ara sıra problemler…

Kategori seç:

Facebook video indirmek için tıkla

Yorumlarınızı burada yayınlamak isteriz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.