Blogger kayan son yazılar

Seviyorum diyen cok şu blogger ‘ı. Feedburner üzerinden yönetilen son yazılar son yorumlar kısmı vardır. İşte bunları kayan yazı şeklinde yapmak istermiydiniz.

Blogger üzerinden yönetilen sitenizde veya daha farklı platformlardada olabilir, neyse biz blogger’ iz son konuları kayan yazı şeklinde göstermek artık çok kolay. Sadece yapmanız gereken alttaki kodu kopyalamak ve kalın yazı ile yazılan site ismini kendi siteniz ile değiştirmek. Değiştirmeye bilirsinizde digital dünyam ‘ı alternatif haberler olur kendi sitenizde.

Kodun hepsini kopyalayın

<script style='""' src='"http://mcdsoftware.mc.funpic.org/kr/RecentPostsScrollerv2.js"'> </script><script style='""'> var nMaxPosts = 15; var sBgColor; var nWidth; var nScrollDelay = 175; var sDirection=&quot;left&quot;; var sOpenLinkLocation=&quot;N&quot;; var sBulletChar=&quot;&Acirc;&raquo;&Acirc;&raquo;&quot;; </script> <script style='""' src='"http://'><strong>www.digitaldunyam.net</strong>/feeds/posts/default?alt=json-in-script&callback;=RecentPostsScrollerv2&quot;> </script>

Kalın yazılı kısmı kendi siteniz ile değiştirin. Bu kadar…
Teşekkür etmek için bilenler bilir ne yapması gerektiğini…

One Reply to “Blogger kayan son yazılar”

Yorumlarınızı burada yayınlamak isteriz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.