Angry Birds oyunu çılgınlığı

Bir oyundur başlamış gidiyor… Mashable’da yılın mobil oyunu seçilen bu sevimli oyun sayesinde tarayıcaların kapışmasından tutunda fan gruplarının oluşmasına kadar her kesime her yerde yayıldı. Oyunu oynamaya başladığınızda hikaye şöyle başlar, bir gün bu sevimli kuşların yumurtaları domuzlar tarafından çalınır. Kuşlar, yumurtalarının çalındığını fark eder. Yumurtaları çalan domuzlardan kurtarmak gerekir. İşte burada kuşların yardımına biz insanlar koşar. Kuşları bir bir çekiştirip fırlatarak domuzların yapılarını başlarına yıkıp, böylece yumurtalarını kurtarıp hem de intikamlarını almaya yardım ederiz. Yalnız bu kuşlar sayılı kuşlardır iktisatlı kullanmak gerekir.

angry birds hileleri

Oyun mobil cihazlardan fırlayıp, masaüstü bilgisayarlara kadar geldi. Hatta aksesuarları bile ilgili marketlerde yerini aldı. Bu yazıyı okuyan eminim ki Angry Birds daha önce oynamış veya bir yerde görüntüsü ilgisini çekmiştir. Oyunun hilesi milesi yok, adam gibi oyun oyunayın! İnternetsiz ortamda demo versiyonunu bilgisayar da oynamak isteyenler için http://download.angrybirds.com bağlantısını kullanarak indirebilir.

Angry Birds tarayıcı versiyonu(internetten oyna) : http://chrome.angrybirds.com

Angry Birds Windows 7 teması : tamindir.com yada direk indir

Web sitesi, Angry Birds oyuncakları ve aksesuarları : angrybirds.com

Angry Birds gerçek oldu

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=jzIBZQkj6SY[/youtube]

bir başka oyun çılgınlığı ile görüşmek üzere…

Yorumlarınızı burada yayınlamak isteriz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.