Yenilenen Footbo City ve turnuva taktikleri

Aktif olduğundan bu zamana birçok versiyon yeniliğini yaşayan footbo city futbol oyunu yenilikleri her geçen gün artmakta. Bu yenilikler arasında; şans barı, zafer anıtları, market, ilk açıldığında pasif olarak gelen yeni turnuva modu, dışarıdan footbo kredi alma özelliği, en fanatikler göstergeci, ne durumdasın bildirgeci, tasarım ve özellikleri yenilenen şehir yerleri.

turnuva hilesi

Bu yazım daha çok footbo city oyununu keyifli yapan turnuvalar bölümü için. Buraya kişisel olarak edindiğim tecrübeler sonucunda birkaç turnuva taktikleri paylaşmak istiyorum. Turnuvalar modülü ilk aktif olduğunda takımım 36 levelde idi. Ortalama taraftar sayım, yüksek takım beceri, düşük taktik bilgisine sahip takımım vardı. Futbol emekçileri klasmanında toplamda 5 turnuvaya girdim 4’ü birincilik, diğerini ise ikincilik ile bitirdim. Her turnuvada 18’er yapılır, bu 5 turnuvalarda toplam 90 maç yaptım. Bunlar arasında mağlubiyetlerimin toplamı 15 maçı geçmez, 10 maç beraberlik geri kalan tüm maçlar galibiyet ile sonuçladı. Hata bir turnuvada 1 beraberlik 1 mağlubiyet 16 galibiyet ile sonuçladı.

Takımımın bu başarıyı nasıl elde ettiğini paylaşayım; Footbo City’i aktif olarak kullanmadığımı şimdiden söyleyeyim. Oyuna başladığımdan bu zamana bol bol takım antrenmanı ile takım becerisini attırdım. 5 turnuvada da karşılaştığım takımlardan hiçbiri benim takımım kadar takım becerisi sahip değildi. Ancak bu katıldığım turnuvalarda her zaman en kötü taktik bilgiside benim takımıma aitti. Taraftar sayımı hiç sormayın kupa kazanmada onun bi önemi yok zaten. Buradan bu taktiği çıkartmanızı düşünüyorum; turnuvalarda takım becerisi yüksek olan takım her zaman avantajlıdır. Bunun yanında her maçtan önce taraftar bağlılığı ve moral 90 üzeri değerde tuttum(hatta 100’ün altına hiç düşmediğimi söyleyebilirim). Enerjimi de en az 70 ve üzerinde tuttum. Takım beceri ve taktiği iyi olan takımla karşılaşmadan önce enerjimi ful 100 yapıp öyle karşılaşmaya çıktım. Neredeyse her maçtan sonra futbolcuları saunaya götürerek enerjilerini yüksek tutup turnuvaları bir gün içerisinde, kendi saham da yapılan tüm maçları bitirdim.

Footbo City turnuva taktik hikayem böyle, sizlerde değerli taktik yorumlarınızı yorum kutusuna bırakabilirsiniz…

Tıkla Footbo City oynamaya başla

4 Replies to “Yenilenen Footbo City ve turnuva taktikleri”

  1. yahu ben bu oyunu oynuyorum yonuyorum çokta beğeniyorum ama nereye kadar gidecem bimiyorum benm nerdeyse 100 lv oldu ama sıkılmaya başladım yeni bişiler eleseniz diyorum tanımayanlar bir birileri ile maç yapa bilseler misal ne güzel olur o zaman ben herkesi yenerim valla .d şaka bir yana bana yardım cı olun lütfen başka bilşmediğim yönleri varmı bu oyunun sanmıyorum çünkü bakmadığım yön kalmadı :(arz ederim saygılar hasan ar…………..

  2. oyun gerçekten güzelde para kazanması çok zor hani arasıra kredi vese güzel olur:D

Yorumlarınızı burada yayınlamak isteriz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.