Vodafone Kazandıran Dakikalar kampanyası

Vodafone’nin numara taşımadaki birinciliğini kutlama amacıyla abonelerine hediye babında konuştukça kazandıran mantığında kampanya sunuyor. 15 Kasım – 15 Aralık tarihleri arasında konuştuğunuz dakikaları yıl sonuna kadar hediye ediyor. Üstelik bu dakikaları her yöne kullanabiliyorsunuz.

Kampanyaya katılabilmek için yapmanız gereken sadece HEDIYE yazıp 5757 göndermek. Sonra gelsin dakikalar… Kazandıran Dakikalar kampanyasından kazandığınız bakiyeyi sorgulamak için PROMOSYON yazıp 5757 göndererek öğrenebilirsiniz.

Katılım SMS ile olduğu için ücretlidir. Sadece 40 kuruş…

Sağ taraftan abone kutucuğu ile sayfamıza abone olarak tüm operatörlerin kampanyalarını e-posta ile takip edebilirsiniz.

One Reply to “Vodafone Kazandıran Dakikalar kampanyası”

  1. Vodafone beni delirtiyo yemin ederim ya! önce dediler bize geç konuştuğun kadar kazan, geçtik, kazanamadık. Sonra dediler iPhone 4 getiriyoruz, gittik onu da alamadık. her yerde çekiyoruz dediler, evde bile çekmiyo… bi de üstüne turkcell’e laf sokmaya çalışıyolar. valla gidip basıcam binalarını, yalan üstüne yalan. bu ne be.. ben bu hediye kampanyalarına da inanmıyorum valla artık hiç.. faydası yok.

Yorumlarınızı burada yayınlamak isteriz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.