Twitterdan para kazan

twitter para kazanmaŞu malum internetin her tarafından para dökülüyor ama toplayan yok, napalım herkeze nasip değilmiş. Öncelikle Twitter ‘ın ne olduğunu ve hesapları olmayan bu yazıyı okumasın başka yazılara geçsin derim. Twitter‘dan para kazan evet twitter hesabınızdan para kazanabilirsiniz. Nasıl mı? be-a-magpie.com sayesinde. Üstelik bu site ayda ne kadar kazanacağınızıda açıklıyor. Siteye girin alttaki resimde görüldüğü üzere for twitterers oradanda Click here to see how much you could earn!

linkine tıklayın hesabınızı girin size aylık ortalama ne kadar kazanacağınızı söylüyor. Kabul ederseniz iyi teklif verirse yada vermesede olur reklam sonuçta bu iyisi kötüsü olmaz deyip kabul etmek isterseniz; i accept terms and condition tik koyup ilerleyin. Hemen kabul ediliyorsunuz, hepsi bu kadar. Peki parayı nasıl alabilirim derseniz adres bilgilerinizi girin onlar 30 euro olduğu zaman çek olarak göndereceklermiş. O çekide artık ne kadara bozdurabiliriz bilemeyiz…

be-a-magpie.com reklamcısı twitter.com/reuters hesabı için için aylık 10bin usd, twitter.com/google içinse 57bin usd hesaplıyormuş. Sizinki için ne hesapladı bilmiyorum ama denemeye değer ne kaybedebilirsinizki. Hemen be-a-magpie.com girerek twitter hesabınız üzerinden para kazanabilirsiniz.

8 Replies to “Twitterdan para kazan”

 1. Benim hesap pek para etmedi 🙂 sanırım daha yeni açtığım ve fazla arkadaşım olmadığı içindir.
  gayemkara kullanıcı adım. ekleyebilirsiniz arkadaşlar.

  Bu arada internetten para kazanmak ile ilgiliyseniz bloğumu ziyaret etmenizi tavsiye ederim.

  http://bosdurmakazan.blogspot.com/

  Bol kazançlar.

 2. Geri bildirim: Linklerden para kazanmak | Digital Dünyam
 3. Geri bildirim: Dosya yükleyerek para kazan | Digital Dünyam
 4. Geri bildirim: Google ve facebook kısa alan adı | Digital Dünyam

Yorumlarınızı burada yayınlamak isteriz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.