TemplateMonster’dan premium temalar kazanmak istermisin ?

Bildiğiniz gibi TemplateMonster uzun geçmişi ile web sektörüne yerleşmiş yenilikçi bir tasarım mağazası, bu mağazada zengin bir koleksiyon ve her kullanıcıya uygun bir web tasarımı bulabilmeniz mümkün. Yenilikçi tavırları ile göz dolduruyor ve uzun yıldır bu sektörde her zaman ilk sıraları zorluyor ve bundan sonrada zorlayacak gibi görünüyor.

wordpress-premium-tema-cekilisi

Bugün neden TemplateMonster firmasından bahsediyorum derseniz, firma yetkilileri ile yaptığım görüşmeler sonucunda siz değerli okuyucularıma bu firmada bulunan ürünlerden hediyeler vermek niyetindeyim. Ancak bu hediyeleri sınırlı sayıda sunabileceğim için sizlere özel bir çekiliş düzenleyip bu çekiliş doğrultusunda kazanan 3 şanslı okuyucuma hiçbir kısıtlama olmadan diledikleri TemplateMonster Premium temalarından hediye edeceğim. Elbette ürünleri lisansları ile birlikte alacaksınız. Ayrıca bir Premium tema sahibi olmanın bütün özelliklerinden sınırsız bir şekilde yararlana bileceksiniz. (Ürün lisansı, ömür boyu tema desteği vb.)

Herhangi bir neden den dolayı bir Premium Tema sahibi olmak isteyebilirsiniz. Çekilişe katılın ve bir Premium Tema sahibi olmanın tadını çıkarın!

Premium Tema Çekilişine Katılmak için Ne Yapmalıyım ?

Öncelikle bu çekilişe katılabilmek için projenize uygun bir tema seçiminde bulunmalısınız, bu WordPress, Joomla, osCommerce veya istediğiniz herhangi bir kategoriden projenizin ihtiyacına göre dilediğiniz herhangi bir temayı seçmekte özgürsünüz, bir kısıtlama söz konusu değildir.
Ayrıca çekiliş hakkı kazanabilmek için makalenin altında bulunan yorum satırına şu sorunun cevabını vermeniz gerekiyor;

 • Hangi TemplateMonster temasını ve neden kazanmak istediğinizi belirtin.

Örnek cevap olarak bu kadar kolay cevaplayabilirsiniz.

Bir gece kulübü projesi aldım bu yüzden #46021 Responsive WordPress Temasının ihtiyaçlarımı karşılayacağını düşünüyorum.

digitaldunyam.net ile birlikte bir premium tema kazanmak bu kadar kolay. Sizde aynı fikirdesiniz değil mi ?

Çekilişe Katılan Okuyucularımızın Dikkat Etmesi Gerekenler!

 • Her okuyucumuz çekilişe yalnızca bir sefer yorum yazarak katılımda bulunabilir.
 • Kazanan okuyucularımıza mail yolu ile ulaşılacağı için lütfen vermiş olduğunuz mail adresinizin doğruluğundan emin olun.
 • Çekiliş 09/16 Ocak.2014 tarihleri arasında geçerliliğini koruyacaktır.

Bana çıkmaz demeyin, mutlaka şansınızı deneyin beklide o şanslı kişi sensin! Bizi takip etmeye devam edin digitaldunyam.net ekibi olarak şimdiden hepinize bol şanslar dileriz.

[alert alert_type=”info” ]random.org ile yapılan çekiliş sonucunda hediyeyi kazanan arkadaşlar;

kadir çankaya – k….@…com
Mehmet – b…@b…..com
Levent Ergönül – l….@….com

Yedekler sırasıyla;
Onur – o……@……com
murat – i…@….com
Gökhan Yaşar – g…..@…….com

[/alert]

20 Replies to “TemplateMonster’dan premium temalar kazanmak istermisin ?”

 1. El yapımı hediyelik eşyalar sitesi projesi aldım bu yüzden # 45217 numaralı WordPress Temasının ihtiyaçlarımı karşılayacağını düşünüyorum.

 2. Kişisel site açmayı düşünüyorum bu yüzden #24234 numaralı Drupal Temasının ihtiyaçlarımı karşılayacağını düşünüyorum.
  .

 3. Kişisel sitem için #47767 numaralı temaya ihtiyacım olduğunu düşünüyorum..

 4. Fotoğraflarımı yayınlayacağım bir site düşündüğümden #33577 numaralı temanın ihtiyaçlarımı fazlasıyla karşılayacağını düşünüyorum.

 5. öncelikle digitaldunyam.net in bize sunduğu bu çekiliş için teşekkür ederim. arkadaşımın isteği üzerine bir site yapmaya karar verdim, kendisi için en uygun sitenin #35516 numaralı site olduğunu düşünüyorum, hem kendimi geliştirmek hemde arkadaşıma bir faydam olsun diye #35516 numaralı siteyi gerçekten istiyorum.ilginiz için teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

 6. Kişisel web sitesi için #24593 nolu wordpress teması ile çekilişe katılmak istiyorum.Teşekkürler.

 7. Kendi mühendislik paylaşım platformum için #45051 nolu wordpress temasının sitem adına çok uygun olacağını düşünüyorum. İyi çalışmalar dilerim.

 8. Daha şık bir görünümlü bloga sahip olmak için #47534 numaralı temayı istiyorum..

 9. Merhabalar kazananlar belli oldu mu acaba? bilgi göremedim bu konuda?

 10. yukarıda bir bilgi gördüm kazananlar içinde varım ama mail ulaşmadı tarafınızdan. bilgi verebilir misiniz?

  1. Hediyeler kazanan kullanıcılara gönderildi, teşekkürler..

  1. Hediyeler kazanan kullanıcılara gönderildi, teşekkürler..

Yorumlarınızı burada yayınlamak isteriz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.