Sony Tablet S özellikleri

Apple Ipad, Samsung Galaxy Tab’a rakip gelen Sony Tablet S 4 Eylül 2011 de aynı anda Türkiye ve tüm dünyaya duyuruldu. Benzersiz fiziksel tasarıma(dergi tasarımında) sahip olan Tablet S diğer tabletlerden ayıran; MicroSD kart girişinin olması(buda dışarıdan fotoğraf makinesi gibi aletlerden veri alış verişi yapabileceğini göstermekte), mini USB girişi mevcut. Bir diğer önemli farkı ise Sony’nin diğer ürünleri olan Psp ve Playstation oyunlarının neredeyse aynı kalitede oynana bilmesi olacak.

Diğer tabletlerden ayıran özellik ise ses çıkışı. malumunuz sony ses konusunda başarılı bir marka olmuştur. Bu başarısını ürettiği bu tablete de yansıtmış durumunda. Çift hoparlöre sahip olan Tablet S güçlü ses çıkışına sahip.

Android 3.1 işletim sistemi olan Tablet S çift çekirdekli Nvidia Tegra 1GHZ işlemciye, 1 GB Ram kapasitesine sahip. 32/64 GB değişen hafıza modellerindeki Tablet S 9.4-inç ekran boyutu bulunmakta. Arkada 5MP, önde VGA kameraya sahip olan sony tabletin kamera özelliği diğer tabletlere göre ortalama değerlerde.

Ortalama 1200TL – 1400TL fiyat değerleri arasında olacak olan Tablet S 3 farklı modele sahip olcak.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=eo3YuEBd1iM[/youtube]

Yorumlarınızı burada yayınlamak isteriz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.