Samsung Galaxy S4 indirilmesi gereken uygulamalar

En sık kullanılan Galaxy s4 Uygulamalarını sizler için bir araya getirdim bu Uygulamaları yükleyerek sosyal ağlarda daha etkili olabilir ve telefonunuzu daha çok severek kullanabilirsiniz.

galaxy-s4-uygulamalari

Whatsapp: Akıllı telefon uygulamasıdır. Whatsapp sizlere internet üzerinden video yollama, mesajlaşma, ses kaydı yollama, resim yollama, dosya yollama ve bir çok farklı özellikleriyle sizler için en kolay iletişim kurabilme aracıdır.

Viber: Android ve los tabanlı akıllı cihazlarda bu uygulamaların yüklü olduğu kişilerle mesajlaşmayı aynı zamanda da konuşmayı ücretsiz olarak sunan bir telefon uygulamasıdır.

Instagram: İlk olarak sadece Iphone için yazılmış bu fotoğraf paylaşma ve fotoğraf düzenleme uygulaması çok talep gelmesi sebebiyle artık tüm Android platform’lu cihazlarda uygulamayı kullanabilmektedirler.

Snapseed: Çok etkili ve layer özelliği taşıyan bir resim düzenleme programıdır. Bu program sayesinde resimlerinizin üstünde düzenleme aracını seçerek ekranın üstünde parmağınızı aşağıya yukarı kaydırdığınız zaman çıkan seçeneklerden her hangi birini seçip parmağınızı sağa sola oynattığınız taktirde efektleri resim üzerine kolay bir şekilde uygulamayı sağlar.

Shazam: Her hangi bir yerde oturup kahvenizi yudumlarken çalan müzik hoşunuza gittiği zaman telefonunuzu elinize alıp Shazam programınızı açıyorsunuz sadece ekrana dokunarak çalan şarkının adını öğreniyorsunuz. Bu sayede bu şarkının adı neydi diye düşünmenize gerek kalmıyor.

Tapatalk: Bu özelliğin aktif olduğum forum sitelerine akıllı telefonlarınızdan girerek çok rahat bir şekilde forum içerisinde dolaşmanızı sağlar tavsiye ettiğim bir programdır.
Forsquare: Bulunduğunuz konumu sosyal ağ üzerinden bildirmeye yarayan çok özel bir uygulamadır.

Önbellek Temizleyici: Tamamen Türkçe bir uygulama olan Android Önbellek Temizleyici, Zerone Mobile firmasının geliştirdiği bir uygulamadır.Telefonunuzun modeli ne kadar iyi olursa olsun gün içerisinde pek bir şey yapmıyor dahi olsanız haftalar sonra telefonumuzun kasmasına sebep olmaması için kullanmamız gereken bir uygulamadır. Bu sayede telefonlarınızın ramlerini rahat bir şekilde tek dokunuş yaparak ön belleklerini temizleyebilirsiniz.

Yorumlarınızı burada yayınlamak isteriz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.