Psp pdf okuyucu

Trende, yolda, otobüste elinizin altında psp ‘nizde e-book okuyabileceğinizi biliyor muydunuz. Psp ile .pdf uzantılı veya txt formatlı dosyaları gösterebilir, okuyabilirsiniz. Psp E-Book Reader sayesinde pdf zoom yaparak sayfanın altını üstüne getirerek rahatlıkla okuyabilirsiniz.

Psp pdf okuyucu kurmak için ilk olarak buradan programı indirin. İndirdiğiniz zip dosyasını açıp Bookr-Mod 2009-07-09 isimli dosyanın tamamını PSP/GAME klasörünün içine yapıştırın. Okumak istediğiniz pdf dosyalarıda PSP/GAME içine kopyaladığınız Bookr-Mod 2009-07-09 klasörünün içine yapıştırın.

Program gayet kolay kullanımlıdır. Resimdeki gibi open file üzerine gelip O tuşu ile açmak….

8 Replies to “Psp pdf okuyucu”

 1. programı indirdim ve kullanmasını biliyorum ama bende bi pdf dosyyaları var error veriyor yardım ederseniz sevinirim

 2. Merhaba, dediğniz gbi programı yükledim ama dosya Game de System Storage nin içinde Bookr-mod olarak dosya oluşmuş ama onada tıklayınca hata veriyor

  This game cannot be started.
  the data is corruted.

  Bu hatayı açıklarsanız memnun olurum.
  Teşekkürler…

 3. çok çok teşekkürler, 4 yıllık PSPşimödi ebook reader oldu, program tahmin ettiğimden çok çok daha iyi çıktı. tutunamayanları attım bakalım gözleri bozmadan okuyabileck miyim? elleinize sağlık

 4. merhaba

  ben belirttiğiniz tüm işlemleri yaptım. pdfi veya txt dosyasını görüyorum tıklıyorum. ardından loading diyor 3 – 4 sn bekliyor ve psp kapanıyor. neden olabilir acaba?

  1. Başka bir pdf dosya deneyin o da olmazsa PSP nizin sürümünü güncelleyip tekrar yükleyin…

Yorumlarınızı burada yayınlamak isteriz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.