Otel Copter

Airbus A380 havada lüks konaklama için yeni yüksek standartlara sahiptir ancak, siz güverte için özel bir jet uçağı olarak kendi A380 çıkışı göze, bu Hotelicopter konsepti dört hikaye 18 ile ağır asansör uçak dönüştürülür donatma bu hava bolluk üst hedefliyor lüks döşenmiş oda otelleri.

Sovyetler Mil V-12 model, ki sadece iki prototipi 1960 yılında inşa edilen en büyük helikopter kadar yapılmış, bu Hotelicopter şirketi de 2004 yılında Hotelicopter artık hazır Bu Prototiplerin satın inanıyorum isterseniz kendi kızlık 26 Haziran olarak uçuş. Biz ki, ama kavram gibi emin değilsiniz.

Bu bilgisayar hayal gücünün çok gösteren Hotelicopter resimleri oluşturulan, belirtilen Maksimum Kalkış Ağırlığı 105.850 kg (232.870 lb) ve aslında tam olarak bu orijinal Mil V aynıdır-12 olan yüksek olasılığı olan Hotelicopter verilen 3 tüm at var hikayesi bu lüks otel üzerine eklenir. Bunun 1 Nisan Bu hafta ise gerek okuyucuların hatırlatır.

Bu tasarım Hotelicopter sitesinde açıklanan soundproofed rooms, her bir kraliçe övünme yataklı, ince linens, mini-bar boy, kahve makinesi, kablosuz internet erişimi ve tüm lüks randevuları bir uçan beş yıldızlı bir otel bekleyeceğiniz içerir — hatta oda hizmet sözünün’s.

Orijinal Mil V-12 olan kesinlikle kullanmak bugün hiçbir ağır asansör Helikopter cüceler şaşılacak büyük helikopter oldu. Her Rotor her Rotor bıçak ve kanat genişliği daha geniş bir ipucu olan mesafeyi yaparken yaklaşık 115 ft (35m), büyük bir kanat sonunda monte bir çapı olan bir Boeing 747. İki Sovyet inşa V-12s ve sinek mi hala 44.205 kg ‘2255m bir yükseklikte (£ 88.636) (7.398 metre) 6 Ağustos 1969 tarihinde takımının helikopter ağır asansör Dünya kaydı tutun ancak sadece çok büyük ve zor için manevra için Pratik olarak bu kadar ulaştı hiç üretim.

Hotelicopter uçan otel John F. Kennedy Uluslararası Havaalanı 26 Haziran 2009 gelen ilk uçuş ile başlayan bir seyahat planı açıkladı. Bir kez de rezervasyon sistemi açık Biletler aynı bir gizli fiyat olacaktır. Bunu olacağını düşünüyorum, ama rica ediyorum …

ÖZELLİKLERİ

Uzunluk: 42 metre

Boy: 14 metre

Motorlar: İki pervane ve

4 adet jet motoru

Boş ağırlık: 40 ton

Taşıma kapasitesi: 105 ton

Yolcu mürettebat: 80 kişi

Azami hız: 275 km/h

Menzil: 1030 km

Biz bu Otel Copteri teknoloji kategorisine koyduk yanlışsa yorum yazın…

Knk & Alt www.gizmag.com

Yorumlarınızı burada yayınlamak isteriz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.