Liseli arkadaş sitesi eksi20.com

Liseli kızlar ve liseli erkekler buraya… Hocam.com’un üniversitelilere kurduğu sosyal paylaşım sitesinin liselilere özel sayfası yayında. Liselere özel sosya ağ sloganı ile kurulan eksi20.com, üyelerini belli kriterlere göre kayıt eden, sadece lise dengi öğrencilerin kayıt olabildiği sosyal paylaşım sitesi. Facebook connect bağlatısı ile direk facebook üzerinden de üye olabileceğiniz liseli arkadaş sitesi, şimdilik 1989-1996 yılları arasında doğan üyeleri kabul ediyor.


Peki Eksi20 de neler var ?

Tartışma, bilgi paylaşımı yapmak için forumlar ve gruplar, okul etkinliklerini yayımlaya bileceğiniz etkinlik takvimleri, genel kültür konulu eğlenceli testler, video ve fotoğraf paylaşımı, lise yaşıtları ile oynaya bilecek; okey, tavla gibi oyunlar bunları yaparken eksi20.com özel puanlandırması ile hem eğlenip hemde sosyalleşebilir.

Liseli arkadaş sitesine giriş yap.

2 Replies to “Liseli arkadaş sitesi eksi20.com”

  1. kendimi bildim bileli barlarda cafe lerde yani müzük nerdeyse benordayım…tekbir hayalim var oda benim gibi müzükden kopamayacak birini arıyorum..18 yaşındayımdudugumyer berlin şimdiyse istanboldayım şirin evlerde yaşıyorum.bukadar..

Yorumlarınızı burada yayınlamak isteriz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.