Linklerden para kazanmak

Eskiden internet üzerinden bir kaç kişi para kazanırdı şimdi her isteyen fazla bilgisi olmayan bile para kazanma imkanları imkanları doğup çoğalıyor. Dosya yükleyerek para kazanabiliyoruz, reklam izleyerek, twitter ile twitleyerek para kazanabiliyoruz. Biraz çüzi ama genel olarak baktığımızda vaktimiz küçük miktardada olsa maddi açıdan getiri sağlıyor.
Web 2.0 ile beraber internet kullanıcının oluşturduğu içerik büyük bir değer oluşturmaya başlayarak, kullanıcıların bu hareketlilik ve sebeple oluşan trafik sayesinde binlerce web sitesi ve reklam şirketipara kazanıyor. Şimdiki para kazanma mecrası Siberalem.com, idefix.com, itiraf.com gibi Türkiye’nin önde gelen web sitelerinin kurucularından oluşturulmuş farklı bir gelir elde etme metodu. tlinkpara ile sistem çok basit. Siteye üye olduktan sonra paylaşmak istediğiniz linkleri tlinkpara süzgecine geçriyorsunuz sonra size yönlendirmeli reklamlı link veriyor. Bu linke tıklayan kullanıcı 15 sn reklamı gördükten sonra otomatik olarak bağlantınıza gidiyor. Örnek olarak bu linki kullanabilirsiniz Dosya yükleyerek para kazan

Yorumlarınızı burada yayınlamak isteriz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.