Facebook farmville oyunu

Brain Buddies oyunu yanında şimdide Farmville oyunu. Nedir diyeceksiniz bu facebook oyunları. İnsanlar artık bol reklamlı flash oyunlardan sıkılıp globalleşen internet oyunları merak saldı.

Öncelikle Farmville oyunu nedir sorusunu cevaplayalım;

Tabiki facebook uygulamalarından biridir ve bunun gibi oyunların devamı gelecektir. Oyunun amacı tabiki reklam ve facebook’a daha çok bağlanmanız, vakit geçirmeniz. Oyundaki amaç verdikleri tarlayı ekip biçerek para kazanmak(hayali para) ve sonrada bu paraları harcamak(artık nerde harcıycaksanız). Tarlanızı yaz kış ekebilirsiniz. Ne demişler Ekinler Baş Vermeden Kör Buzağı Topallamazmış tabiki buda bir işin espirisiydi.

Farmville oyununda para kazanmak için öncelikle tarlanızı oluşturmanız lazım; bunun için Plow Tool seçin ve alanlarınızı oluşturmaya başlayın. Oluşturulan tarlalar kahverengi olmakla tarlanızı ekebilirsiniz. Plow tool dediğim gibi tarla oluşturmaya yarar. Delete Tool ise adı üstünde siler yani varolan eşyanızı veya tarlanızı siler(Eskileri çöpe atmak gibi). Gelelim Plant/harvest tool‘a bu tarlanızı ekip biçmek içindir. Plant tohum ekmek ve de Harvest toplamak demektir. Ekilmeye hazır tarlanız yoksa bu araç ile tarlanızı yenileyebilirsiniz. Sonra hazırlanan tarlayı bu araç yardımı ile, tohum satın alma ekranı yani market çıkacaktır. Burada en uygun tohumu alıp ekersiniz( Ne ekersen onu biçersin misali). Tohumların çeşitlerine göre 4 saat, 12 saat 1 gün bekleyecek ve o süre sonunda olgunlaşan meyve ve sebzeleri toplayıp böylelikle para kazanırsınız(Mutlu oldunuzmu?).

Farmville’deki Market;
Biraz marketi tanıyalım, bu market ile çeşitli ağaçlar satın alabilir, dekorasyon ürünleri satın alabilirsiniz. Seeds=tohum, Trees=Ağaç, Animals=Hayvanlar, Buildings=Binalar, Decoration=Dekor, Expand ise genişleme anlamına gelmektedir.
Buradan alacağınız ağaçlar da size para kazandırabilir. Expand ile de tarlanızın boyutunu büyüterek daha çok para kazanabilirsiniz.

Facebook Farmville oyununda hangi üründen ne kadar xp ve para kazanabileceğiniz öğrenmek için tıklayın. Farmville money hack hilesi yoktur şimdilik kolay kolayda çıkarmazlar millet oyundan soğur sonra.

Farmville oyununda birkaç legal hilelerde var tabi mesela Harvest ve Plow ile hız hilesi yapabilirsiniz. Bildiğiniz legal hileler ve Farmville oyun rekoru skorlarınız varsa lütfen yorumlarda paylaşalım bu gibi meseleler ölüm kalım meselesi olabilir bazen. Facebook Farmville oyunu hakkında yabilceklerim bu kadar, bir diğer uygulama ile görüşmek üzere…

“Facebook farmville oyunu” üzerine 3 yorum

  1. Geri izleme: Facebook farmville hileleri | Digital Dünyam
  2. Geri izleme: Farmville çoklu tıklama programı | Digital Dünyam

Yorumlarınızı burada yayınlamak isteriz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.